GABINET WETERYNARYJNY MOKRY NOSEK

O Nas

Kim jesteśmy?

Nasz gabinet weterynaryjny liczy już osiem lat (otwarcie odbyło się 5.10.2013 r.). Jest wyjątkowym miejscem, w którym dbamy o to, aby pacjenci i ich właściciele miło spędzali u nas czas. Naszym priorytetem jest diagnoza, leczenie i pomoc. Nie zapominamy także o komforcie właściciela zapewniając go, że ich ulubieniec jest w dobrych rękach. Dbamy o to, abyście to Wy – właściciele otrzymali od nas kompleksową informację i zalecenia dotyczące stanu zdrowia i leczenia waszego pupila. Zapewniamy naszym podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie. To wszystko dzięki profesjonalnie przygotowanym gabinetom oraz załodze dla której, to coś więcej niż praca. Mamy świadomość, że dobry weterynarz to lekarz weterynarii z pasją, wiedzą, doświadczeniem i miłością do zwierząt. Nasz zespół bierze czynny udział w szkoleniach i konferencjach, po to, aby jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby Państwa zwierząt. Dbając o dobro swojego pupila mogą Państwo skorzystać z porad naszych weterynarzy aż siedem dni w tygodniu. Jako zespół wykwalifikowanych lekarzy oferujemy Państwu nasze usługi na terenie miasta Warszawa.

Wasi pupile są w najlepszych rękach

Marzena Stanisławska
lekarz weterynarii / współwłaścicielka

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2005 roku. W listopadzie 2012 roku uzyskałam tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. W Mokrym Nosku przyjmuję jako internista, jak również przeprowadzam zabiegi chirurgiczne z zakresu chirurgii miękkiej. W 2017 roku ukończyłam II stopień Kursu Ultrasonografii Małych Zwierząt w Przychodni Therios. Odpowiadam za pracę lekarzy naszego gabinetu od merytorycznej strony. Prywatnie jestem szczęśliwą właścicielka buldożka o imieniu Nando.

Kamila Hoszcz-Komar
psycholog zwierząt / współwłaścicielka

Z weterynarią zawodowo jestem związana od 2011 roku, ale zafascynowana wszystkim co żyje, a w szczególności zwierzętami, jestem od dziecka. Mam za sobą wieloletnie doświadczenie weterynaryjne jako opiekunka zwierząt leczonych szpitalnie, asystentka lekarza weterynarii i asystentka chirurgiczna. To wszystko sprawiło, że poświęciłam się zgłębianiu tajników zwierzęcych umysłów oraz relacjom na linii zwierzę – człowiek, jak i zwierzę – zwierzę. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia zwierząt SWPS. W Mokrym Nosku prowadzę konsultacje z zakresu psychologii psów i kotów oraz zaburzeń behawioralnych, a także prowadzę terapie zachowań niepożądanych u zwierząt towarzyszących. Swoje zawodowe zainteresowania rozwijam na szkoleniach i kursach. Prywatnie jestem molem książkowym, niestrudzoną miłośniczką wspinaczki górskiej oraz podróży w dzikie zakątki Polski i świata. W mojej życiowej wędrówce towarzyszy mi sunia Szelka oraz jednooka koteczka.

Katarzyna Pietrzak
lekarz weterynarii

Ukończyłam wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2006 roku. Zawodowo realizuje się jako internista czyli lekarz pierwszego kontaktu. Szczególnie interesuje mnie medycyna zajęczaków i gryzoni.

Justyna Sitarz
lekarz weterynarii

Ukończyłam wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2022 roku. Z Mokrym Noskiem jestem związana od 4 roku studiów. Interesuje mnie szeroko pojęta interna, którą zgłębiam na kongresach i szkoleniach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w kraju. Wielka miłośniczka kotów, prywatnie właścicielka 5 mruczków.

Małgorzata Ałasa
techniczka weterynarii

Prywatnie opiekunka psów: Rzepy, Odiego i Ciapka oraz kota Prozaka

Katerina Bila
asystentka lekarza weterynarii

Od dzieciństwa wiedziałam, że chcę mieć pracę związaną z pomocą dla zwierząt. Ponieważ jest to moja pasja i sprawia mi przyjemność. Od wielu lat pomagam zwierzętom bezdomnym. Sama jestem szczęśliwą posiadaczką trzech psiaków ze schroniska. Nie zamierzam zatrzymać się tylko na tytule technika, planuję kształcić się dalej i w przyszłości zostać weterynarzem.

Monika Batog
lekarz weterynarii

Dorota Sztechman
lekarz weterynarii / Echo serca

Jacek Wośko
lekarz weterynarii / USG/ Echo serca