mokrynosek facebook

Lis04

Happy hours

Niespodzianka na osłodzenie jesienno zimowej aury: od 2 listopada zapraszamy Wasze czworonogi 🐕🐈 do skorzystania z happy hours. Od godziny 13 do godziny 16 w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek wizyta internistyczna w naszym gabinecie będzie aż o 15% tańsza. Warto skorzystać, więc zachęcamy do rezerwowania terminów pod numerem telefonu 22 290 87 more »
Więcej
Lis04

Nie chcesz stać w kolejce? Umów się na wizytę!

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i wygodzie wprowadziliśmy możliwość zapisu na godziny. Pacjenci zapisani wchodzą do gabinetu w pierwszej kolejności według godzin zapisu. Jedynie pacjenci w stanie bezpośredniego zagrożenia życia mają bezwzględne pierwszeństwo. Jeśli planują Państwo szczepienie, odrobaczenie, zabieg pielęgnacyjny , badanie krwi czy konsultację  i zależy Państwu na czasie to idealne rozwiązanie. Dlaczego jest to korzystne more »
Więcej
Maj18

Bezpłatne czipowanie psów i kotów 2016

Wreszcie ruszamy z akcją bezpłatnego czipowania!!! Zapraszamy zwierzaki, które ukończyły 12 tydzień życia, posiadają aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie, a ich właściciele mieszkają na terenie Warszawy! Akcja trwa do 15 grudnia lub do wyczerpania czipów ( wymagana jest książeczka zdrowia pupila, zaświadczenie o aktualnym szczepieniu przeciwko wściekliźnie oraz dowód osobisty właściciela). Mieszkańcy Gminy Izabelin również mogą more »
Więcej
Sty26

Kleszcze nie śpią!

Uwaga! Nastała odwilż. Kleszcze już nie śpią i są barrrdzo głodne… Pamiętajcie, aby chronić swoich czworonożnych przyjaciół przed przykrymi konsekwencjami ukąszeń przez te małe pajęczaki. Do wyboru preparaty typu spot-on (krople), obroże oraz tabletki. Zróżnicowanie w długości działania oraz sposobie aplikacji pozwoli każdemu dobrać coś na miarę potrzeb swoich i pupila. Zapraszamy!
Więcej
Gru30

Sylwester i Nowy Rok

Jutro 31 stycznia gabinet  będzie czynny w godz 10.00-14.00 1 stycznia (Nowy Rok) gabinet NIECZYNNY Życzenia szampańskiej zabawy i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku składa Zespół Mokrego Noska
Więcej
Wrz16

Zaginęła kotka przy ul. Arkuszowej

UWAGA!!! ARKUSZOWA i okolice! Zaginęła kotka!!! Ma na imię Mysza i ma około 2 lat. To wysterylizowana kociczka. Nie ma czipa ani obróżki. Właściciele czekają na nią przy ul. Arkuszowej 143. W przypadku jakichkolwiek informacji prosimy o kontakt z gabinetem 22 290 87 66 lub pod wskazanym adresem.
Więcej
Lip14

Profesjonalne strzyżenie psów ras małych i dużych

Profesjonalne strzyżenie psów ras małych i dużych oraz kundelków!!! O nowe fryzury Państwa czworonogów zadba groomerka Pani Aleksandra Okrasa. Strzyżenie tylko po wcześniejszym zapisie telefonicznym pod numerem telefonu 22 290 87 66 Cennik dostępny w gabinecie oraz pod powyższym numerem telefonu. Uwaga podstawowe ceny dotyczą strzyżenia zwierzaków ze znikomą ilością tzw. kołtunków. W pozostałych przypadkach more »
Więcej
Lip10

Wakacyjny Konkurs Fotograficzny „Weź mnie ze sobą na wakacje”

Stoimy na stanowisku, że dla porzucania zwierząt podczas wakacji (a także kiedykolwiek indziej) nie ma wytłumaczenia. Zwierzaki mogą zostać pod opieką rodziny, przyjaciół, sąsiadów, w hotelikach lub pod opieką petsitterów. Mogą także wyjechać na urlop z właścicielem. Coraz więcej pensjonatów i hoteli, muzeów, restauracji, galerii, a nawet sklepów i parków rozrywki otwiera swoje podwoje dla more »
Więcej
Kwi28

Majówka 2015

W dniach: 1, 2 i 3 maja 2015 r. gabinet będzie nieczynny. Wszystkich naszych pacjentów zapraszamy do odwiedzin  od poniedziałku od 4 maja. Tym samym życzymy aktywnie spędzonego czasu na łonie natury i cudownej wreszcie prawdziwie wiosennej pogody. Zespół Mokrego Noska
Więcej
Kwi14

Bezpłatne czipowanie czworonogów dla mieszkańców Warszawy

Od dziś zapraszamy warszawiaków na bezpłatne znakowanie elektroniczne pupili. Warunkiem udziału w akcji jest: – warszawski adres zamieszkania właściciela – aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie (dot. tylko psów) – ukończenie przez zwierzaka 12 tygodnia życia – wypełnienie specjalnego formularza w gabinecie weterynaryjnym
Więcej