mokrynosek facebook

Aktualności

Jesteś tutaj:

Wrz30

Uwaga! Konkurs urodzinowy

Ogłaszamy  I Urodzinowy Konkurs Fotograficzny!

Nagrody

Do wygrania atrakcyjne nagrody m.in. specjalny urodzinowy zestaw gadżetów dla właściciela, obowiązkowa pozycja na półce każdego właściciela czworonogów czyli wyjątkowy poradnik „Instrukcja obsługi psa”/ „Instrukcja obsługi kota” oraz odpowiednie  pyszności od Firmy Farmina Polska.

Jak zdobyć nagrody?

Do 6 października należy przesłać na adres gabinet@mokrynosek.com wybrane przez Was zdjęcie (jedno) Waszego pupila i naszego pacjenta wraz z krótkim opisem, imieniem zwierzaka oraz danymi właściciela (imię i nazwisko oraz numer kontaktowy).

W dniach 7-10 października odbywać się będzie otwarte głosowanie na naszym profilu na portalu Facebook.

Jak głosować?

Na naszym profilu na portalu Facebook należy odnaleźć album „I Konkurs Urodzinowy” w nim zdjęcie swojego pupila i kliknąć „Lubię to”, a następnie zachęcić znajomych do głosowania:) Głosowanie trwa od 7 do 10 października. UWAGA!  liczą się tylko kliknięcia pod zdjęciem Waszego pupila w naszym albumie, a nie pod udostępnionym postem na Waszym profilu.

 

Model oraz autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej polubień wygrywa. Osobno rozpatrujemy Koty i Psy, ale kto wie jakie stworzenia jeszcze postanowią zawalczyć o nagrody. Zapewne nie obędzie się bez wyróżnień 🙂 Ogłoszenie wyników podczas urodzinowego weekendu 11-12 października.

Chwytajcie za aparaty, naprawdę warto!

 

Źródło zdjęcia : internet