mokrynosek facebook

Gabinet Weterynaryjny "Mokry Nosek"

ul. Arkuszowa 73 lok. 3
01-934 Warszawa

tel. 22 290 87 66
gabinet@mokrynosek.com

Godziny otwarcia

pn. - pt.:         10.00 - 20.00

sobota:           10.00 - 14.00

niedziela:        10.00 - 12.00

Kim jesteśmy?

Nasz gabinet weterynaryjny liczy już cztery lata (otwarcie odbyło się 5.10.2013 r.). Jest wyjątkowym miejscem, w którym dbamy o to, aby pacjenci i ich właściciele miło spędzali u nas czas. Naszym priorytetem jest diagnoza, leczenie i pomoc. Nie zapominamy także o komforcie właściciela zapewniając go, że ich ulubieniec jest w dobrych rękach. Dbamy o to, abyście to Wy- właściciele otrzymali od nas kompleksową informację i zalecenia dotyczące stanu zdrowia i leczenia waszego pupila. Zapewniamy naszym podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie. To wszystko dzięki profesjonalnie przygotowanym gabinetom oraz załodze dla której, to coś więcej niż praca. Mamy świadomość, że dobry weterynarz to lekarz weterynarii z pasją, wiedzą, doświadczeniem i miłością do zwierząt. Nasz zespół bierze czynny udział w szkoleniach i konferencjach, po to, aby jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby Państwa zwierząt. Dbając o dobro swojego pupila mogą Państwo skorzystać z porad naszych weterynarzy aż siedem dni w tygodniu. Jako zespół wykwalifikowanych lekarzy oferujemy Państwu nasze usługi na terenie miasta Warszawa.

Przygotowując naszą ofertę, zastanawiałyśmy się na czym nam jako właścicielom czworonogów zależało by najbardziej. Dlatego, aby zapewnić Państwu maksimum komfortu podjęłyśmy współpracę ze specjalistycznymi laboratoriami oraz z lekarzami weterynarii doświadczonymi w zakresie chirurgii miękkiej, twardej oraz diagnostyki obrazowej. Do naszego zespołu systematycznie dołączają kolejni wykwalifikowani specjaliści m.in. z zakresu medycyny behawioralnej, rehabilitacji oraz groomingu. Staramy się także rozwijać naszą ofertę usług tak, aby obsługa naszych pacjentów na miejscu była maksymalnie kompleksowa. Jednocześnie cały czas poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach, sympozjach, kursach oraz śledząc weterynaryjne nowinki.

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką Dla Opiekunów, gdzie zamieszczamy przydatne informacje i ciekawostki. Zawsze staramy się służyć pomocą i udzielić wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy 7 dni w tygodniu.
 

Lek. wet. Marzena Stanisławska - Specjalista Chorób Psów i Kotów (współwłaścicielka), kierownik zakładu leczniczego dla zwierząt - interna/ chirurgia miękka/ USG/ RTG/ paszporty

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie z 2005 roku. W listopadzie 2012 roku uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Odbywała staż w gabinecie weterynaryjnym na ul. Sobieskiego w Warszawie, następnie pracowała w gabinecie w podwarszawskich Mościskach. W Mokrym Nosku przyjmuje jako internista, jak również przeprowadza zabiegi chirurgiczne z zakresu chirurgii miękkiej. W 2017 roku ukończyła drugi stopień Kursu Ultrasonografii Małych Zwierząt w Przychodni Therios. To ona odpowiada za pracę lekarzy naszego gabinetu od merytorycznej strony. Niczym niepohamowany pęd do samodoskonalenia zaspokaja biorąc udział w sympozjach, kursach i warsztatach. Prywatnie właścicielka czterech kotów oraz buldożka o imieniu Nando.

Mgr Kamila Hoszcz-Komar (współwłaścicielka), psycholog zwierząt, manager  - medycyna behawioralna psów i kotów

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studentka  SGGW w Warszawie oraz absolwentka studiów podyplomowych Psychologia Zwierząt na Uniwersytecie SWPS.
Ma za sobą wieloletnie doświadczenie weterynaryjne jako opiekunka zwierząt leczonych szpitalnie, asystentka lekarza weterynarii i asystentka chirurgiczna. W Mokrym Nosku prowadzi konsultacje z zakresu psychologii psów i kotów oraz zaburzeń behawioralnych, a także przeprowadza terapie zachowań niepożądanych u zwierząt towarzyszących. Odpowiada również za wizerunek gabinetu w Internecie, a także pracuje nad podnoszeniem jakości świadczonych przez niego usług. Dba również o przysłowiowy „porządek w papierach”. Swoje zawodowe zainteresowania rozwija na szkoleniach i kursach. Prywatnie właścicielka trzech kotów oraz – znanej naszym pacjentom i ich opiekunom – suczki Szelki, a także miłośniczka wspinaczki górskiej.

Lek. wet. Tomasz Kępiński - chirurgia miękka i twarda

W 2010 ukończyłem Wydział Medycyny Weterynaryjnej na warszawskiej SGGW.  Od początku mojej przygody z weterynarią interesowała mnie chirurgia i ortopedia.  Swoją wiedzę poszerzam na licznych konferencjach i sympozjach dotyczących wyżej wymienionych zagadnień. Prywatnie moją wielką pasją jest Historia.

Lek. wet. Jacek Wośko - echo serca, usg

Lek. wet. Joanna Poręba - interna/ chirurgia miękka/ RTG

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW z 2005 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zbierała już od pierwszych lat studiów. W naszym gabinecie zajmuje się interną oraz chirurgia miękką. Prywatnie wielbicielka aktywnego spędzania czasu wolnego wraz ze swoimi psami.

Lek. wet. Dorota Sztechman - echo serca

Tech. wet. Urszula Korolczuk- technik weterynarii

Dyplomowany technik weterynarii z długoletnim doświadczeniem zarówno lecznicowym jak i w pracy ze zwierzętami schroniskowymi. W Mokrym Nosku odpowiada za asysturę chirurgiczną oraz laboratorium. Prywatnie właścicielka uroczej suczki Plomby. Relakasuje się podczas nielicznych wypraw wędkarskich oraz podróżach na południe Europy.

Natalia Perevalova - lekarz weterynarii (w trakcie nostryfikacji)/groomer/rehabilitacja

W 2009 roku ukończyła studia na kierunku medycyna weterynaryjna w Kijowie. Aktualnie nostryfikuje dyplom lekarza weterynarii na SGGW. Jest również profesjonalnym groomerem, a także ukończyła Kurs Rehabilitacji Fizjologicznej zwierząt na Uniwersytecie Vetmeduni w Wiedniu. Naszym pacjentom dała się również poznać jako bardzo sprawna groomerka oraz cierpliwa rehabilitantka.

Sandra Pebal - asystentka lekarza weterynarii

Studentka IV roku medycyny weterynaryjnej w Warszawie. Swoją przyszłość planuje związać ze zwierzętami dlatego już podczas studiów poznaje swój przyszły zawód od strony praktycznej w warszawskich zakładach leczniczych dla zwierząt, a także w wolnym od nauki czasie zdobywa nową wiedzę i doświadczenie w zagranicznych klinikach.

Adam Wróbel - rehabilitacja

Absolwent Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie. Członek VEPRA – Veterinary European Physical Therapy and Rehabilitation Association. W Mokrym Nosku zajmuje się rehabilitacją zwierząt. Prywatnie właściciel owczarka niemieckiego i miłośnik żeglarstwa.

 

Lis04
Happy hours

Niespodzianka na osłodzen

Lis04
Nie chcesz stać w kolejce? Umów się na wizytę!

Wychodząc naprzeciw Pańs

Maj18
Bezpłatne czipowanie psów i kotów 2016
Wreszcie ruszamy z akcją bezpłatnego
Sty26
Kleszcze nie śpią!

Uwaga! Nastała odwilż. Kleszcze już nie śpią i są barrrdzo głodne… Pamiętajcie, aby chronić swoich czworonożnych przyjaciół przed przykrymi…

Gru30
Sylwester i Nowy Rok

Jutro 31 stycznia gabinet  będzie czynny w godz 10.00-14.00
1 stycznia (Nowy Rok) gabinet NIECZYNNY Życzenia szampańskiej zabawy i wszelkiej…